banner

Бюджетні слухання

Бюджетні слухання

18.12.2023

Результати бюджетних слухань  щодо обговорення проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік.

 

13 грудня 2023 року у форматі відеоконференції на платформі Zoom відбулися бюджетні слухання щодо обговорення проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік з трансляцією на Youtube каналі Миколаївської міської ради.

Час проведення: початок – 15:00, завершення – 15:50

 

Присутні: 43 учасники;

 

Головуючий на бюджетних слуханнях – перший заступник міського голови Віталій Луков.

 

Головуючий повідомив, що бюджетні слухання проводяться за дорученням міського голови з метою створення максимального прозорого інформативно - комунікативного простору між владою та громадськістю міста Миколаєва.

Директор департаменту фінансів Віра Святелик презентувала проєкт бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік та проінформувала присутніх щодо формувань дохідної та видаткової частин бюджету.

Були заслухані запитання і пропозиції депутатів та присутніх.

 

Узагальнені пропозиції направлені на розгляд постійної комісії міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, підприємництва, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів для надання рекомендацій щодо врахування або обґрунтованого відхилення пропозицій.

 

Протокол бюджетних слухань додається